Dorota Ziemba-Miłek:

Fakty z mojego życia czyli jak stałam się terapeutą:

 Z wykształcenia akademickiego jestem magistrem inżynierem Mechatroniki i Mechaniki Precyzyjnej. Studiowałam na Politechnice Warszawskiej. Już w trakcie studiów, jako, że znam język angielski i francuski rozpoczęłam pracę w jednej z większych na świecie, korporacji międzynarodowej. Po kilku latach pracy zdecydowałam się na studia podyplomowe i w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej ukończyłam tzw. studia MBA. Jako, że studiowałam w języku francuskim po obronie dyplomu otrzymałam tytuł Master Haute Etudes Commercial.

 Kilkanaście lat pracowałam w korporacjach międzynarodowych, dużo jeżdżąc po świecie.

Dorota Ziemba-Milek

 Spośród koleżanek i kolegów w pracy wyróżniałam się jednak swoimi zainteresowaniami. Odkąd pamiętam byłam zafascynowana nieodkrytymi możliwościami ludzkiego mózgu, niewytłumaczalnymi zjawiskami, alternatywną medycyną, doświadczeniami z pogranicza śmierci.

Pochłaniałam książki na ten temat, pisma i wszelką dostępną literaturę.

‚Przypadkiem’ trafiłam na pierwsze wydanie „Nieznanego Świata’ i od tamtej pory jestem jego stałym czytelnikiem.. Czytałam też tematyczną literaturę z ‚drugiego obiegu’. Do dziś mam kilka wydań takich książek powielanych na domowych drukarenkach